سامانه مدیریت ایاب و ذهاب (خدمات خودرویی)

تاریخ اجرا

۱۳۹۹

تکنولوژی

زبان برنامه نویسی سرور جاوا
اپلیکیشن اندروید

مشتریان

شرکت برق منطقه‌ای خراسان

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژى و فناوری‌هاى جدید، سیستم‌هاى دستى و سنتى مدیریت خودرو به دلیل سرعت و دقت پایین به طور حتم پاسخگوى نیاز سازمان‌ها نخواهند بود. لذا طراحى و پیاده‌سازى سامانه نقلیه که توانایى مکانیزه کردن فرآیند مدیریت، نظارت و برنامه‌ریزى را داشته و همچنین گزارش‌گیرى از عملکرد سیستم را با سرعت و دقت بالایى انجام دهد، ضرورى به نظر می‌رسد.

قابلیت‌ها

سامانه تحت وب مدیریت خودرو با هدف افزایش بهره‌وری ناوگان خودرویی در سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ طراحی و پیاده سازی شده است.

سازماندهی درخواست خودرو، مدیریت ماموریت‌ها، مدیریت درخواست‌ها و نظارت بر ماموریت ها از طریق این سامانه باعث کاهش چشمگیر هزینه ها و بهبود سیستم پاسخگویی می‌گردد.

قابلیت گزارش‌گیری و ارزیابی عملکرد ناوگان و همچنین صدور صورت وضعیت برای رانندگان و خودرو‌ها بر اساس نوع قرارداد از امکانات این سامانه می‌باشد. از مهمترین قابلیت های این سامانه، گزارش‌های مدیریتی و نظارت برخط موقعیت مکانی ناوگان است. امکان ثبت اطلاعات کارکرد ناوگان در این سامانه کمک شایانی به عملکرد بهینه سیستم، مدیریت سرویس‌های دوره‌ای خودرو و در نتیجه کاهش هزینه‌های سربار عملیاتی برای سازمان‌ می‌کند

امکانات سیستم مکانیزه خدمات خودرویی

“The team at @itecK is incredibly dedicated, knowledgeable, and helpful. The finished product was beautiful, and worth every penny. I would absolutely recommend Iteck Labs.”

- JHON HENRY , CEO AT NOTERO JSC -

SHARE THIS PROJECT